W imieniu Waszego dobra i pięknych buź, przeczytajcie proszę i weźcie do serca tych kilka punktów. To bardzo istotne wskazówki, jeśli chcecie, aby makijaż wyglądał dobrze i trzymał się naprawdę długo.

  1. Dbamy o odpowiednie nawilżenie skóry. Pijemy dużo wody i kremujemy się:)
  2. Nie opalamy się na około 10 dni przed makijażem. Dlaczego? Rozpalona słońcem, czy rozgrzana przez solarium skóra krócej utrzymuje makijaż.
  3. Dzień przed makijażem robimy peeling (w zależności od rodzaju skóry: z drobinkami lub enzymatyczny), po to, aby pozbyć się ewentualnych suchych skórek, które nawet przy najpiękniejszym makijażu wyglądają fatalnie.
  4. Na umówioną godzinę przychodzimy bez makijażu. Demakijaż zabiera cenny czas, ponadto przy buziach bardziej wrażliwych powstają podrażnienia.
  5. Jeśli spóźnienie będzie większe niż 15 minut mogę odmówić wykonania makijażu. Dlaczego? Stawiając za priorytet precyzję oraz dbałość o każdy szczegół, nie mogę pozwolić sobie na wykonywanie niedokładnego makijażu w dzikim pośpiechu. Każdą z Was traktuję wyjątkowo i indywidualnie, a taki komfort wymaga czasu.