z kart historii

Kilka słów o mnie

Nazywam się Monika Sadowska. Jestem absolwentką Szkoły Wizażu i Stylizacji Anity Folaron, a także finalistką Mistrzostw Polski Wizażu Beauty Spa & Fashion 2016. Posiadam dyplom ukończenia kursu analizy kolorystycznej, ale ponieważ nie był on to dla mnie wystarczający, zdecydowałam się na Akademię Analizy Kolorystycznej.

Odkąd tylko pamiętam, karmiłam mój zmysł artystyczny i estetyczny odzwierciedlając przy pomocy farb, pasteli czy kredek, własne wyobrażenia. Moja kariera nie zawsze jednak podążała tą drogą. Najpierw zdobyłam wyższe wykształcenie na Wydziale Nauk Ekonomicznych UWM w Olsztynie. Dopiero po tym doświadczeniu zdecydowałam się wybrać szkołę wizażu i na szczęście od tamtej pory z premedytacją maczam palce w tej dziedzinie.

Specyfika branży wymaga jednak ciągłego kształcenia i doskonalenia. Systematycznie biorę udział w warsztatach i szkoleniach (ostatnie to m.in. Szkolenie Masterclass z Mistrzynią Świata w makijażu artystycznym Svetlaną Viznuk oraz warsztaty z Klaudią Kłos – mistrzynią świata w makijażu profesjonalnym).

Co więcej o mnie?
Pełna pasji i wrażliwości dusza. Wielbicielka kapeluszy przepadająca za klasyką, nierzadko połączoną z ekstrawagancją. O tym, czym jest dla mnie makijaż, dlaczego powstała MonaViza oraz w jaki sposób realizuję swoją misję znajdziesz w zakładce MonaViza.
Moje osiągnięcia:
– zakwalifikowanie się do finałowej dziesiątki II Mistrzostw Polski Wizażu,
– kilkakrotna publikacja na łamach magazynu „E-makeupownia” oraz „E-makijaż”,
– udział w licznych sesjach zdjęciowych oraz plenerach fotograficznych (w zakresie kreowania makijaży, a także tworzenia całych wizerunków),
– współpraca z markami odzieżowymi,
– współpraca z portalem „Abcslubu”,
– wyróżnienie mojej pracy dyplomowej i udział w pokazie.