Profesjonalny makijaż okolicznościowy

Każdy makijaż wykonuję z wielką starannością i zaangażowaniem, dbając o detale. Pracuję na kosmetykach profesjonalnych oraz selektywnych, m.in. Makeup Atelier Paris, Kryolan, Smashbox, Laura Mercier, Lancome, Helena Rubinstein, a także w przypadku makijażu EKO, na naturalnych kosmetykach mineralnych następujących marek: Lily Lolo, Ecolore, Anabelle Minerals, czy Earthnicity. Cena każdego z makijaży obejmuje doklejenie kępek uraz utrwalenie fixerem. W ofercie następujące makijaże:
– makijaż EKO: 150 zł (1 godz. 15 min.) – przy użyciu wyłącznie kosmetyków mineralnych
– dzienny: 150 zł (1 godz.)
– biznesowy: 150 zł (1 godz.)
– wieczorowy: 180 zł (1 godz. 15 min)
– ślubny: 180 zł (1 godz. 15 min)
– próbny: 200 zł (2 godz.)
– do sesji fotograficznych – cena ustalana indywidualnie
– współpraca komercyjna – cena ustalana indywidualnie.Wykonanie profesjonalnego make up’u rozpoczyna się od przygotowania twarzy za pomocą specjalnej bazy, która w zależności od potrzeb skóry ma działanie nawilżające, matujące, wygładzające, rozświetlające czy liftingujące. Baza sprawia również, że kosmetyki trwalej łączą się ze skórą. Dzień przed wizytą u wizażysty dobrze jest wykonać delikatny peeling, aby wyeliminować delikatne, suche skórki, które mogą zepsuć efekt. Następnie w zależności od indywidualnych potrzeb danej osoby wykonuje się tuszowanie niedoskonałości za pomocą korektorów. Maskowane są cienie pod oczami, zaczerwienienia, pękające naczynka, ślady po trądziku, przebarwienia itp. Zadaniem podkładu jest idealne wyrównanie kolorytu cery.
Wykonując makijaż ślubny, wieczorowy, na wesele lub studniówkowy najczęściej stawiamy na podkreślenie jednego akcentu twarzy – oczu lub ust. Śmielsze osoby decydują się z kolei na zaakcentowanie obu elementów. Efekt końcowy uzależniony jest przede wszystkim od oczekiwań i potrzeb, a także typu urody i osobowości klienta. W przypadku wizażu sylwestrowego lub do sesji fotograficznych (zwłaszcza modowych) można nieco bardziej zaszaleć z kreatywnością i dodać malowane elementy artystyczne, naklejane kryształki, ozdoby itp.
Dobrze wykonany make up będzie prezentował się świetnie nawet przez całą dobę, zarówno w świetle dziennym, jak i sztucznym oświetleniu czy też blasku fotograficznych fleszy.