Makijaż ślubny

W dniu ślubu każda Panna Młoda chce wyglądać najpiękniej, dlatego warto odpowiednio przygotować swój wygląd i dopracować go w każdym szczególe. Profesjonalny makijaż ślubny to podstawa. Oczy gości będą skupiać się na Pannie Młodej przez wiele godzin, dlatego musi ona wyglądać młodo, świeżo i nieskazitelnie. Zastosowanie specjalnych baz i fixerów sprawi, że make up bez problemu przetrwa całe wesele, nawet pomimo gorącego lata, emocji, nieskończonych pocałunków i łez wzruszenia.
Bardzo duże znaczenie ma próbny makijaż ślubny. Wykonywany jest przede wszystkim w celu poznania oczekiwań przyszłej Panny Młodej, jak również po to, aby idealnie skomponować kolorystykę make up’u z tonacją, w jakiej utrzymana jest suknia, stylem fryzury, a nawet dodatkami w postaci kwiatów. Całość musi wyglądać perfekcyjnie.
Profesjonalny makijaż niewątpliwie warto wykonać także na sesję ślubną. Blask flesza niestety obnaża każdy błąd osoby niewprawionej w malowaniu twarzy. Niewłaściwie dopasowane i źle rozprowadzone kosmetyki to ryzyko, że twarz będzie się błyszczeć lub będzie wyglądać płasko i bez wyrazu. Zdjęcia to pamiątka, którą będziecie oglądać przez całe życie. Warto więc przygotować się do sesji przy udziale zawodowego wizażysty.