Indywidualna lekcja makijażu

Lekcja makijażu to kameralne spotkanie, w którym nauczysz się wykonywać na sobie wybrany makijaż. Polecane nie tylko tym, którym poranny make up sprawia nie lada wyzwanie, lecz także dla osób chcących udoskonalić swoje umiejętności malowania własnej twarzy.

Przebieg spotkania:
Omówienie Twoich oczekiwań i ustalenie głównych celów spotkania
Samodzielne wykonywanie make up’u, z omówieniem poszczególnych elementów (modelowania twarzy, oka, ust).
Cena: 250 zł
Czas trwania: 2,5 godz.

Nauka makijażu – dlaczego warto?

Umiejętnie wykonany make up skutecznie maskuje niedoskonałości cery, sprawia, że twarz wygląda promiennie, świeżo i młodo. Jedne kobiety ograniczają się do użycia fluidu i tuszu do rzęs lub całkowicie rezygnują z makijażu, inne z kolei odważnie wypróbowują na sobie trendy, choć nie zawsze są one dopasowane do ich urody. Jak zatem znaleźć idealną równowagę? Rozwiązaniem będzie profesjonalna lekcja techniki malowania twarzy.
Zapraszam na indywidualny, dwuipółgodzinny kurs, podczas którego pokażę ci, jak prawidłowo konturować rysy twarzy, aby zyskała ona zrównoważone proporcje. Nauczę cię prawidłowego doboru odcieni kosmetyków bazowych. Pokażę, jak malować oczy na co dzień, a jak na wieczorne wyjście. Poznasz praktyczne triki, dzięki którym twój make up będzie utrzymywał się dłużej, a ty będziesz czuć się w nim dobrze o każdej porze dnia. Przekonasz się, że codzienne malowanie twarzy nie musi być nudne, skomplikowane ani czasochłonne. Zaczniesz używać przyborów, których dotąd nie miałaś w swojej kosmetyczce. Odkryj siebie na nowo, dzięki indywidualnej lekcji makijażu!